8 خرداد 1402
دکوراسیون زرد و طوسی

دکوراسیون زرد و طوسی

اگر قصد دارید دکوراسیون خانه‌ی خود را تغییر دهید و به فکر انتخاب یک دکوراسیون مناسب برای خانه‌ی خود هستید، می‌توانید از ترکیب رنگ طوسی و زرد استفاده کنید. رنگ طوسی به‌دلیل خنثی‌بودن در کنار رنگ زرد مهیج، ترکیب بسیار خوبی است. استفاده از این رنگ در دکوراسیون تمامی قسمت‌های خانه نشان‌دهنده‌ی قدرت و روحیه‌ی مثبت شما است. هم‌چنین پیام‌آور امید و نشاط پس از یک سال طولانی دشوار و سخت است. در ادامه ی این مقاله آراستا نحوه‌ی صحیح استفاده از این ترکیب رنگ در خانه برای شما شرح داده شده است.

نحوه‌ی ترکیب رنگ زرد و طوسی در خانه چگونه است؟

ترکیب رنگ زرد و طوسی

اگر قصد دارید از این ترکیب رنگ استفاده کنید باید از نحوه‌ی صحیح چیدمان اطلاع داشته باشید. هم‌چنین ممکن است قصد داشته باشید یکی از قسمت‌های خانه‌ی خود را با استفاده از این ترکیب تغییر دهید. در ادامه تمامی حالت‌های استفاده از این ترکیب رنگ بیان شده است.

افزودن رنگ به وسایل جانبی

هرساله ترکیب‌های رنگی مختلفی ارائه می‌شود. به‌همین دلیل ممکن است برای شما مقدور نباشد تا هر سال تمامی دکوراسیون خانه‌ی خود را مطابق با رنگ جدید سال تغییر دهید. برای استفاده از رنگ جدید سال می‌توانید از وسایل جانبی کوچک شروع کنید. با تغییر لوازم جانبی کوچک به‌راحتی می‌توانید در دکوراسیون خانه‌ی خود تغییر ایجاد کنید. در این صورت هزینه‌ای که برای تغییر دکوراسیون خانه‌ی خود می‌پردازید بسیار جزئی است. برای این تغییر دکوراسیون می‌توانید وسایلی همچون بالش‌ها، پادری‌ها، قالیچه‌های کوچک، پتوها، تزیینات دیواری و سایر لوازم جانبی ساده و شیک استفاده کنید. برای تغییر دکوراسیون منزل به این شیوه ابتدا وسایل کوچکی از خانه‌ی خود را به رنگ‌های طوسی و زرد تغییر دهید تا متوجه تناسب این رنگ‌ها به دکوراسیون خانه‌ی خود شوید. در صورتی که این ترکیب رنگ مناسب با فضای خانه‌ی شما باشد، می‌توانید تمامی وسایل خانه‌ی خود را تغییر دهید.

دکوراسیون آشپزخانه‌ی زرد و طوسی

طوسی یکی از رنگ‌های خنثی است که هیچ‌گاه قدیمی نمی‌شود. به‌همین دلیل این امکان وجود دارد که از این رنگ برای تمامی وسایل اصلی آشپزخانه‌ی خود استفاده کنید. می‌توانید از این رنگ برای دیوارها، کابینت‌ها و کاشی‌های آشپزخانه‌ی خود استفاده کنید. استفاده از این رنگ برای وسایل اصلی آشپزخانه منظره‌ی زیبایی را به‌وجود می‌آورد. یکی دیگر از فواید استفاده از این رنگ، ترکیب رنگ خوب آن با سایر رنگ‌ها است. می‌توانید در ابتدا از رنگ زرد برای ترکیب با رنگ طوسی استفاده کنید. پس از مدتی اگر از این ترکیب رنگ خسته شدید، این امکان وجود دارد رنگ زرد را با یک رنگ متناسب با طوسی تعویض کنید.

برای اضافه کردن رنگ زرد باید توجه داشته باشید که از وسایل ریز و ظریف شروع کنید. می‌توانید برای شروع از دستگیره‌های کابینت یا صندلی‌ها استفاده کنید. از وسایل کوچکی همانند دستمال آشپزخانه یا یک کاسه‌ی زرد لیمو شیرین غافل نشوید.

دکوراسیون زرد و طوسی برای اتاق‌ها

دکوراسیون زرد و طوسی برای اتاق‌ها

رنگ‌های گرم همانند رنگ زرد، احساسات مختلفی همانند هیجان و راحتی را القاء می‌کند. هم‌چنین این رنگ در کنار ایجاد احساس هیجان، احساسات مختلفی همانند آرامش را به‌وجود می‌آورد. برای استفاده از این ترکیب رنگ می‌توانید از اتاق‌های پر رفت‌وآمد همانند اتاق نشیمن یا خواب استفاده کنید. برای استفاده از این ترکیب رنگ می‌توانید از منسوجات و پارچه‌ها از جمله پارچه‌ی مبلمان، پرده‌ها، لحاف و بالش بهره ببرید. می‌توانید برای این کار پنجره‌ها را به رنگ طوسی درآورید سپس برای لوازم جانبی از رنگ‌های متناسب با طوسی همانند زرد و آبی کمک بگیرید.

دکوراسیون زرد و طوسی برای اتاق خواب

طوسی به‌دلیل این‌که در هارمونی رنگ‌های خنثی قرار می‌گیرید، به شما آرامش می‌بخشد. به‌همین دلیل برای استفاده در اتاق خواب‌ها بسیار مفید است. برای استفاده از رنگ طوسی می‌توانید بخش عظیمی از اتاق خواب خود را به این رنگ درآورید. به‌عنوان مثال می‌توانید برای دیوارها یا روتختی‌ها را از رنگ طوسی استفاده کنید و پس از آن لوازم جانبی و کوچک اتاق خواب خود را به‌وسیله‌ی رنگ زرد با رنگ طوسی ترکیب کنید. به‌عنوان مثال می‌توانید برای قالیچه‌ها، فرش‌ها و بالشت‌های خود از رنگ زرد استفاده کنید. استفاده از این ترکیب رنگ باعث می‌شود صبح خود را با شادی و نشاط و در عین حال با آرامش شروع کنید.

دکوراسیون زرد و طوسی برای سرویس بهداشتی

برای مدرنیته کردن سرویس‌هاس بهداشتی خانه‌ی خود استفاده از این ترکیب رنگ توصیه می‌شود. می‌توانید از رنگ طوسی برای وسایل اصلی و زمینه‌ای همانند دیوار حمام، کاشی‌ها و کف توصیه می‌شود. از رنگ زرد برای وسایلی همانند قالیچه، پادری، حوله‌های دستی و لوازم جانبی استفاده کنید. برای زیباتر شدن فضای سرویس بهداشتی سعی کنید از ترکیبات تیره طوسی استفاده کنید.

استفاده ترکیب رنگ زرد و طوسی برای درب ورودی

شما می‌توانید برای زیباشدن فضای بیرون خانه‌ی خود از رنگ زرد برای درب خانه استفاده کنید. نقاشی کردن درب خانه خود به رنگ زرد باعث افزایش شادابی و نشاط می‌شود. اگر در نمای خارجی ساختمان از آجرهایی به رنگ طوسی استفاده شده است، درب زرد برای نمای خارجی ساختمان می‌تواند بسیار زیبا باشد.

استفاده از ترکیب رنگ طوسی و زرد برای ایوان و بالکن

استفاده از ترکیب رنگ زرد و طوسی برای فضای باز بیرون می‌تواند بسیار جذاب باشد. برای همین می‌توانید صندلی‌هایی انتخاب کنید که پایه‌هایی با رنگ خنثی دارند. برای ترکیب رنگ از بالشتک‌ها یا کوسن‌هایی با رنگ زرد استفاده کنید.

کلام پایانی

شما ممکن است قصد داشته باشید برای خانه‌ی خود دکوراسیونی انتخاب کنید یا قصد تغییر دکوراسیون خانه‌ی خود را داشته باشید، به‌همین خاطر می‌توانید دکوراسیون زرد و طوسی را انتخاب کنید. این ترکیب رنگ یکی محبوب‌ترین رنگ‌های دکوراسیون است که در خانه‌ها استفاده می‌شود.

اگر قصد دارید دکوراسیون خانه‌ی خود را تغییر دهید بهتر است ابتدا از وسایل جزئی و کوچک شروع کنید. وسایل جانبی خانه می‌تواند انتخاب دکوراسیون خانه را تا حدودی آسان کند. همچنین تغییر وسایل جانبی و کوچک خانه هزینه‌ی زیادی را در بر ندارد به‌همین دلیل به راحتی می‌توانید وسایل جانبی خانه‌ی خود را تغییر دهید. از ترکیب رنگ طوسی و زرد در تمامی نقاط خانه می‌توانید استفاده کنید. رنگ طوسی به‌دلیل آرام بخش بودن می‌تواند تأثیر خوبی داشته باشد. هم‌چنین رنگ زرد یکی از انواع رنگ‌های مهیج است که می‌تواند باعث افزایش شادی و نشاط در روحیه‌ی شما شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *