10 مهر 1402
حضور آراستا در یازدهمین دوره از نمایشگاه اینوتکس

حضور آراستا در یازدهمین دوره از نمایشگاه اینوتکس- ویژگی آن

تاریخچه نمایشگاه اینوتکس

نمایشگاه های مختلفی در رابطه با گرایشات علمی و فناوری، برگزار می شود که راه ارتباطی بین کارآفرینان، صنعت گران و مخترعان کشورهای مختلف برگزار می شود که هدف آنها فقط نمایش محصولات و خدمات یا انجام مکاتبات تجاری نمی باشد، بلکه اطلاعات مختلفی در زمینه تکنولوژی، دستاوردها و نوآوری های علمی و اقتصادی در محیط نمایشگاه ها تبادل می شود. به همین خاطر در پارک فناوری پردیس از سال 1390 نمایشگاه بین اللملی نوآوری و فناوری INOTEX با حضور شرکت های بین اللملی و با اهداف زیر برگزار می گردد:

  1. سرمایه گذاری: ارتباط سرمایه گذاران داخلی و خارجی با بیزینس های نوپا و شرکت ها
  2. ایجاد محیطی برای مشارکت: بین شرکت های فناور و استارتاپ های داخلی و بین اللملی
  3. ایجاد فضایی برای ارتباطات و شبکه سازی: بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری

تاریخچه نمایشگاه اینوتکس

نمایشگاه اینوتکس چه تاثیری بر استارتاپ

نمایشگاه اینوتکس سعی دارد که علاوه بر معرفی استارتاپ ها ی کوچک و بزرگ، خریداران محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آنها ارتباط دهدو همچنین سرمایه گذران را با فرصت های سرمایه گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا نماید.

اینوتکس به عنوان یکی از مهم ترین نمایشگاه های سال در حوزه نوآوری و فناوری شناخته شده است و در طول زمان مورد استقبال طیف وسیعی از مخاطبان واقع شده است.

از سال 1400 ناحیه نوآوری پردیس، میزبان اینوتکس بوده و این باعث می شود تا این نمایشگاه هرسال تبدیل به یک رویداد بزرگ و به یاد ماندنی شود برای کسب و کارهای کوچک و اکوسیستم های نوآوری و فناوری  کشور شود.

تاریخچه نمایشگاه اینوتکس

حضور آراستا در نمایشگاه اینوتکس

مجموعه آراستا با عنوان اولین پلتفرم رایگان مجهز به تکنولوژی واقعیت افزوده برای پرو آنلاین فرش و لوازم دکوراسیون در یازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس حضور پیدا کرد و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.

آراستا این امکان را به کاربر می دهد که انواع فرش های کلاسیک و مدرن را به صورت واقعی و رایگان در هر محیطی امتحان کند و انتخاب سنجیده تری داشته باشد.

حضور آراستا در نمایشگاه اینوتکس 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *