7 خرداد 1402
مزیت خرید فرش ماشینی شاهکار مشهد

مزایای خرید فرش ماشینی چیست – فروشگاه شاهکار مشهد

خرید فرش ماشینی خوب نکته ای مهم است که مورد توجه بسیاری از خریداران می باشد ولی با وجود این نکته که امروزه علاوه بر این که فرش به عنوان یکی از ملزومات اساسی هر خانه ای مورد اهمیت قرار دارد ، از جنبه تزیینی و زیبایی طرح نیز مورد توجه قرار گرفته است که در این بازار پر رونق تنوع فرش های زیبا و جذاب اگر افراد در خرید فرش ماشینی به جای کیفیت فقط زیبایی و قیمت را مدنظر داشته باشند و دقت لازم را در کیفیت آن نداشته باشند ، امکان دارد فرش با قیمت ارزان اما بی کیفیت را خریداری نموده و یا در دام واسطه ها و فروشندگان فرش تقلبی به جای اصل افتاده و محصولی با کیفیت پایین را با بالاترین قیمت خریداری نمایند و مجبور به تعویض سالانه فرش خانه خود یا حتی زودتر از آن شوند که پرداخت هزینه های بسیاری اضافی را برای آن ها در پی خواهد داشت. در جهت افزایش آگاهی و اطلاعات خریداران فرش ماشینی در زمینه خرید فرش خوب، به مزایای خرید فرش ماشینی از فروشگاه شاهکار مشهد می پردازیم، امید است که مفید و مطلوب واقع شود.

برند فرش شاهکار مشهد

شرکت فرش شاهکار مشهد یکی از بزرگ‌ترین توزیع ‏کنندگان فرش ماشینی است که به روزترین فرش‏های ماشینی را در یک‌جا گردآوری نموده است. این شرکت در زمینه توزیع محصولات فرش ماشینی ۷۰۰ ، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ شانه با بالاترین تراکم‏های قابل بافت توسط دستگاه‌های HLX, HCI, HCP توانسته با کیفیت و تنوعی بی‏نظیر رضایت مشتریان و خریداران محترم را جلب نماید.
فرش‌های ماشینی شاهکار مشهد را بر اساس سایز، مواد تشکیل دهنده و نوع می‌توان به انواع و اقسام مختلفی تقسیم کرد، در اینجا به چند نمونه نوع از این تقسیم بندی فرش ها که بیشترین کاربرد را دارند به شما معرفی می کنیم.

معرفی انواع فرش ماشینی موجود در فروشگاه شاهکار مشهد

فرش‌های ماشینی شاهکار مشهد را بر اساس سایز، مواد تشکیل دهنده و نوع می‌توان به انواع و اقسام مختلفی تقسیم کرد، در اینجا به چند نمونه نوع از این تقسیم بندی فرش ها که بیشترین کاربرد را دارند به شما معرفی می کنیم.

تقسیم از نظر الیاف فرش:

نخ مهم ترین عنصر سازنده فرش های ماشینی به شمار می آید به همین دلیل طبیعی است که مردم در هنگام خرید فرش ها را بر این اساس طبقه بندی کرده و مقایسه کنند. فرش های ماشینی بر اساس نوع نخ های تولیدی آن به دو دسته پلی استر و اکلریک تقسیم می شوند. فرش اکلریک از بهترین جنس نخ ها به شمار می آید و دوام بالایی دارد و نخ پلی استر هم یکی دیگر از الیاف مصنوعی است که در تولید فرش ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد. این فرش ها با وجود دوام بالا و ظاهر بسیار زیبایی که دارند در مقابل شوینده های الکلی حساس بوده تغییر رنگ می دهند.

تقسیم از نظر الیاف فرش

تقسیم از نظر طرح، مدل و برند:

یکی دیگر از ملاک های تاثیرگذار هنگام خرید فرش ماشینی شاهکار مشهد طرح، مدل و برند است. با پیشرفت ماشین های تولید فرش ماشینی تنوع طرح های فرش بسیار زیاد شده، طرح های سنتی و شناخته شده ایرانی با تمام ظرافت هایی که دارند توسط دستگاه های مدرن بافته می شوند. در کنار آن طرح های مدرن و فانتری امروزی برای سلیقه های متفاوت هم در بازار عرضه می شوند. این که به سراغ کدام طرح بروید بستگی مستقیم به سلیقه شما دارد.

مزیت خرید فرش ماشینی شاهکار مشهد

الیافی که در فرش های فروشگاه شاهکار مشهد مورد استفاده می گردد ، از مقاومت و زیبایی بسیار خوبی برخوردار می باشند که موجب افزایش کیفیت فرش می گردد ، مثل الیاف بافت آکریلیک هیت ست شده که به لحاظ مقاومت و استحکام ، ارتجاعی پذیر بود و نرمی و لطافت و ثبات رنگ بالایی برخوردار است.  فرش اکریلیک به عنوان یک فرش  ماشینی خوب می تواند سال های سال مهمان خانه شما باشد بدون این که کوچک ترین عیبی در استفاده و پاخور شدن آن رخ دهد.

 

سخن پایانی 

فروشگاه فرش شاهکار مشهد یک فروشگاه تخصصی مربوط به عرضه انواع فرش می باشد که با گردآوری متنوع ترین فرش های ماشینی در خدمت خریداران عزیز باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *