8 خرداد 1402
راهنمای استفاده از برنامه ی آراستا، چطور چیدمان بهتری داشته باشیم؟

مراحل و شرایط خرید اقساطی فرش _ آراستا

آراستا به عنوان بزرگترین و جامع ترین کلکسیون فرش ماشینی در کشور در سال 1387 فعالیت خود را بصورت آفلاین و با فروشگاه ثابت در ستارخان تهران آغاز نموده است و از سال 1400 با ارتقا کسب و کار و ایجاد زمینه های لازم فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز نموده و با افتخار در خدمت مشتریان  وفادار خود بوده است.

با برنامه آراستا، خرید اقساطی را تجربه کنید.

بطور کلی در شرایط تورمی، خرید اقساطی جز گزینه هایی است که قدرت خرید اقشار مختلف جامعه را افزایش می دهد. وقتی از خرید قسطی یک کالا صحبت می شود قطعا خرید قسطی کالا یا تسهیلات خرید اقساطی را در ذهن شما به وجود می آورد.

با برنامه آراستا، خرید اقساطی را تجربه کنید.

مزایای خرید فرش اقساطی

همانطور که گفته شد خرید قسطی کالا به منظور افزایش قدرت خرید آحاد مردم معرفی شد اما گاهی اوقات به ابزاری برای پیشبرد سایر اهداف نیز تبدیل می شود.

عدم محدودیت خرید بصورت اقساط در آراستا

آراستا با بهترین شرایط و با کمترین ضمانت خرید اقساطی را برای شما مهیا می سازد. اما خبر خوب اینکه در آراستا هیچ محدودیت خریدی وجود ندارد.  بدون محدودیت به ما اجازه می دهد تا هر محصولی که نیاز دارید از فروشگاه آنلاین آراستا خرید کنید.

شرایط خرید قسطی فرش از آراستا

کافی است پس از ساخت حساب کاربری و انتخاب محصول وارد سایت مورد نظر شوید.

مسئولیت آراستا تا کجاست؟

آیا اعتبار خرید اقساطی آراستا  برای عموم مردم است؟

اعتبار خرید اقساطی آراستا برای عموم مردم است و به ارگان، قشر یا سازمان خاصی محدود نیست. همه افراد می توانند با ثبت نام  در آراستا و ایجاد  پرونده خرید اقساطی، از اعتبار خرید اقساطی و امکانات دیگر آراستا استفاده کنید.

آیا محدودیت زمانی برای استفاده از اعتبار خرید اقساطی دریافت شده وجود دارد؟

محدودیت زمانی برای استفاده از اعتبار تا قبل از پایان قرارداد وجود ندارد. لازم به ذکر است که پرداخت اقساط از زمان نهایی شدن دریافت اعتبار آغاز می شود.

آیا برای دریافت اعتبار خرید اقساطی نیاز به پیش پرداخت وجود دارد؟

پیش پرداخت به صورت اولین قسط در ابتدای روند شارژ موجودی اعتبار کاربر اخذ می شود که اولین قسط پرداختی کاربر محسوب می شود. پس از پرداخت قسط اول مبلغ به حساب کیف پول خرید اقساطی کاربر واریز می شود.

 آیا امکان پرداخت ما به التفاوت به صورت نقدی وجود دارد؟

در صورت بیش تر بودن مبلغ کالای مورد نیاز از مبلغ اعتبار مورد تقاضا، بله می توانید مبلغی را که در نظر دارید به صورت اقساطی پرداخت نمایید وارد کرده و مابقی را به صورت نقد از طریق در گاه بانکی پرداخت نمایید.

تفاوت خرید فرش قسطی با خرید نقدی

در خرید نقدی فرش شما از تخفیف بیشتری برخوردار هستید و در خرید فرش قسطی باتوجه به زمان اقساط است. همچنین از این مزیت برخوردار هستید که فرش ماشینی قسطی خود را بدون پیش پرداخت خریداری می کنید و ماهانه با پرداخت مبلغ کمی از فاکتور خود، از آسایش بیشتری در خرید اقساطی فرش برخوردار می شوید.

برای مشاوره خرید فرش و  کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های پایین با آراستا در ارتباط باشید.

۰۲۱۴۷۶۲۴۷۴۲

۰۹۱۹۳۹۳۷۶۸۳

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *